Wyjazdy dla dzieci, przewóz osób na wycieczki, obozy, turnieje, zielone szkoły.

Mamy intensywny czas wyjazdów z dziećmi. Mając na uwadze, że na pokładzie podróżują nasi najmłodsi pasażerowie, skupiamy się na zaoferowaniu maksymalnego bezpieczeństwa podczas podróży.
Oferujemy transport osób posiadając nowoczesne busy oraz autokary wyposażone w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, regulowane fotele. Nasi kierowcy czuwają aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

Jeśli jeszcze nie zorganizowali Państwo swoim pociechom wyjazdu z przedszkola lub szkoły – wartym zainteresowania dla naszych najmłodszych może być wyjazd do Balic na Krakowskie Lotnisko gdzie znajduje się Centrum Edukacji Lotniczej. Dzieci w tym miejscu dowiedzą się wielu rzeczy na temat organizacji i funkcjonowania lotniska. Zobaczyć tam można teatrzyki o tematyce lotniczej oraz wyposażenie multimedialne uwzględniające rozwiązania technologiczne.

Propozycją może być również wyjazd do Gruszowa gdzie dzieci poznają tajniki wypiekania chleba, na Ranczo Zaczarowane Wzgórze aby móc spróbować przejażdżki konnej czy też różnych innych miejsc nie daleko Krakowa jak np Ranczo Artemida, Kopania Soli w Bochni. Bardzo popularnym wśród młodzieży szkolnej jest wynajem busa do Energylandii w Zatorze na całodniowe szaleństwo w największym parku rozrywki w tej części europy.

Zachęcamy do współpracy w zakresie przewozu osób w Krakowie i na wynajem busa z kierowcą.