Busy i Autokary:

Firma M Bus Kraków posiadając nowoczesne mikrobusy marki Mercedes-Benz Vito, Viano oraz Sprinter zapewniamy najwyższy standard usług. Są to nowe busy wyposażone w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, uchylane fotele, DVD + TV LCD, mikrofon dla pilota oraz inne elementy które podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Nasze mikrobusy spełniają rygorystyczne normy emisji spalin Euro4 i Euro 5 przez co ograniczamy koszty poruszania się płatnymi odcinkami dróg oraz przyczyniamy się do poprawy ochrony środowiska. Postawiliśmy na fabrycznie nowe pojazdy by ograniczyć koszty związane z serwisowaniem samochodów oraz zapewnić swoim pasażerom wygodną podróż i poczucie bezpieczeństwa.

Nowością w naszej firmie jest dostęp do szybkiego internetu LTE za pośrednictwem sieci wifilogo która działa na pokładzie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i należy o nią poprosić przy zamówieniu transportu. Dostęp do internetu zapewnia sieć plus, a więc operator który ma najbardziej rozwiniętą sieć internetu mobilnego w Polsce.

Kierowcy:

Nasza kadra to doświadczeni i z wysoką kulturą osobistą kierowcy którzy zawsze dokładają starań aby każda obsługa przewozowa stała na wysokim poziomie. Służą pomocą w pakowaniu bagaży, mówią po angielsku co ułatwia pracę z turystami z zagranicy oraz cyklicznie biorą udział w szkolenia związanych z pracą w charakterze kierowcy autokaru/mikrobusu.

Kogo obsługujemy?

Oferta nasza to przewóz osób dla: firm, instytucji, organizacji, biur podróży, touroperatorów, agencji turystycznych, agencji eventowych, szkół, uczelni wyższych, przedszkoli, klubów sportowych czy też klientów prywatnych którzy cenią komfort podróżowania, nowoczesny tabor i miła obsługę której wyraz dają zamieszczając pozytywną opinie o naszych usługach.

Nasza oferta skierowana jest również do firm i instytucji oczekujących najwyższej jakości obsługi VIP dla których przeznaczamy flotę najwyższej klasy limuzyny, vany i busy marki Mercedes-Benz. Oferta ta znajduje się tutaj: Business transport Krakow

Wykonujemy:

 • przewóz osób po kraju i za granicę,
 • przewozy klientów biznesowych,
 • przewozy dla osób VIP,
 • transport gości hotelowych (transfery lotniskowe, wycieczki)
 • transport dla pracowników firm podczas wyjazdów na szkolenia, eventy, imprezy firmowe,
 • przewóz osób – turystów podróżujących na wycieczki do Auschwitz-Birkenau, Kopani Soli w Wieliczce itp
 • obsługi przewozowe dla delegacji rządowych mikrobusami VIP w kolumnach BOR
 • wycieczki szkolne,
 • wyjazdy narciarskie,
 • kompleksowe obsługi przewozowe podczas uroczystości ślubnych oraz przyjęć weselnych,
 • wyjazdy na targi, szkolenia, eventy, spotkania biznesowe,
 • inne wyjazdy zaproponowane przez klienta

Współpracujemy z wieloma firmami, korporacjami oraz organizacjami które cyklicznie zlecają nam przewozy swoich pracowników, dyrektorów, czy partnerów biznesowych lub klientów a także innych osób dla których podstawiamy luksusowe, nowe busy oraz autokary prowadzone przez elegancko ubranych kierowców. Są to zarówno krótkie przewozy jak transfery lotniskowe, obsługi przewozowe po Krakowie, kolacje czy lokalne wycieczki ale też międzynarodowe przewozy np wyjazdy na targi do Belina czy Hannoweru.

Cennik?

Ile kosztuje wynajem busów w Krakowie? Każdy wyjazd różni się od innego dlatego nie zamieszczamy cennika na naszej stronie internetowej ale zachęcamy do zadawania pytań poprzez formularz na stronie internetowej.

W ciągu 6-12h sporządzimy ofertę cenową dopasowaną do Państwa oczekiwań i potrzeb i wyślę na adres e-mail podany w formularzu.
Aby wycena była szybka i precyzyjna, pytanie o cenę powinno zawierać:

 • datę,
 • orientacyjny plan godzinowy,
 • trasę przejazdów,
 • ilość osób.

Formy płatności?

Na każdą usługę transportową wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Wystawiamy również faktury proforma na przedpłaty.

Akceptujemy następujące formy płatności: gotówka, przelew, płatność kartą u kierowcy. O płatności kartą u kierowcy prosimy poinformować w trakcie rezerwacji transportu.

m_bus_krakow_pay_by_card

 

Zapytanie proszę wysłać na adres e-mail:  biuro@m-bus.com.pl
lub skorzystać z formularza powyżej.