FAQ M Bus Kraków – wynajem busów i autokarów odpowiada na Państwa pytania!

 

Czy M Bus Kraków oferuje wynajem busów z obsługą kierowcy?
Tak, jesteśmy licencjonowaną firmą transportową, świadczymy usługi przewozowe wykorzystując nowoczesne vany, busy oraz autokary z obsługą kierowcy. Jednocześnie informujemy, że nie wypożyczamy samych busów bez kierowcy.

Czy M Bus Kraków wypożycza samochody/busy bez kierowcy?
Nie, aktualnie nie posiadamy oferty na wypożyczanie busów bez kierowcy. Skupiamy się na usługach przewozu osób wykorzystując w tym celu autokary, busy i vany od 5 do 55 miejsc.

Czy M Bus Kraków – wykonuje transport międzynarodowy?
Tak, wykonujemy przewozy zagraniczne. Posiadamy do tego odpowiednie certyfikaty i licencje a także jesteśmy jako przewoźnik zarejestrowani w urzędach skarbowych różnych krajów Europy.

Czy podczas wycieczki, pasażerowie są ubezpieczeni?
Tak, jako profesjonalna i świadoma firma przewozowa zapewniamy swoim pasażerom pełne ubezpieczenie OC i NNW podczas podróży. Dodatkowo firma posiada ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego.

Czy dostanę fakturę VAT za zlecony przewóz osób?
Tak, jesteśmy płatnikiem VAT. Na każdą usługę wystawiamy fakturę vat lub paragon.

Jaki sposób płatności za wynajem busa lub autokarów oferuje M Bus Kraków?
Za zrealizowaną usługę transportową dajemy możliwość płatności: przelewem, gotówką lub kartą. Wystawiany faktury vat oraz faktury proforma do rezerwacji transportu.

Czy autokary są klimatyzowane?
Oczywiście tak. Wszystkie nasze pojazdy mikrobusy i autobusy są klimatyzowane i nawet w najgorętsze dni gwarantują przyjemną podróż.

Czy busy oraz autobusy posiadają pasy bezpieczeństwa?
Tak. Cała flota pojazdów które oferujemy na wynajem wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu.

Czy M Bus Kraków – świadczy transport również poza Krakowem?
Tak, realizujemy transport zarówno lokalnie w Krakowie oraz podróżujemy w różne regiony Polski. Świadczymy przewóz osób gdzie tylko Państwo zaplanują, w Krakowie, Polsce a także wykonujemy wyjazdy zagraniczne.

Czy kierowcy mówią w j.angielskim?
Tak. Dostosowujemy ofertę do wymagań klienta. Często obsługujemy zagraniczne firmy i korporacje a nasi kierowcy służą pomocą podczas realizacji zleceń.

Czy M Bus Kraków oferuje przewóz osób dzieci na wycieczki szkolne?
Tak. Przewozy dzieci to jedna z naszych ofert. Realizujemy przewozy autokarowe dla szkół oraz przedszkoli. Każdy bus i autobus który podstawiamy na wyjazd jest sprawny technicznie, komfortowy i posiada pasy bezpieczeństwa.

 

 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie  ☎️ skontaktuj się z naszym działem obsługi.
Służymy pomocą i w każdej chwili jesteśmy gotowi odpowiedzieć na pytanie czy rozwiać wątpliwości.