Business and VIP transport Krakow – nasza oferta

M Bus Kraków świadczy również usługi z zakresu transport VIP a więc przewóz osób w jakości premium oferując swoim pasażerom wysoki poziom komfortu, luksusu i dyskrecji. Z naszych usług transportu VIP korzysta szerokie grono klientów m.in. dyplomaci, politycy, prezesi dużych firm, artyści, celebryci i inne osoby z show biznesu.

Głównym celem w świadczeniu usług np Krakow transport VIP jest zapewnienie bezpiecznego i komfortowego środka transportu dla VIP-ów, przy jednoczesnym zapewnieniu ich prywatności przez cały czas. Usługi transportowe dla pasażerów z kategorii VIP oraz biznes, można dostosować do konkretnych potrzeb klienta i mogą one obejmować zarówno proste transfery lotniskowe jak i bardziej złożone aranżacje podróży, dyspozycje, przejazdy w kolumnie SOP a także dalsze wyjazdy zagraniczne.

Główną cechą transportu VIP jest korzystanie z wysokiej klasy pojazdów, takich jak luksusowe sedany, limuzyny, vany i mikrobusy. Pojazdy te są wyposażone w najnowocześniejszą technologię, udogodnienia i funkcje, aby zapewnić VIP-om najwyższą jakość podróży i bezpieczeństwo. Jednym z pojazdów często wybieranym przez klientów oczekujących wysokiego standardu jest nasz Mercedes V class Krakow w wersji extralong ze skórzaną tapicerką. Kierowcy oddelegowani do obsługi klientów biznesowych oraz VIPów zawsze są elegancko ubrani, mówią w języku angielskim, są przygotowani pod względem znajomości tras, służą pomocą z bagażami oraz zapewniają płynną, komfortową i bezpieczną podróż. Film z obsługi transportowej w naszym wykonaniu podczas wizyty w Krakowie i okolicach, prezydenta jednego z krajów Bałkańskich zobaczyć można tutaj: VIP transport Krakow

Zapraszamy do rezerwacji.
M Bus Kraków – wynajem busów i autokarów
30-302 Kraków
ul. Marii Konopnickiej 28
https://www.m-bus.com.pl
biuro@m-bus.com.pl
Tel. +48 122514799
Mob. +48 668474237