Organizacja usług transportowych klasy premium.

W ofercie firmy M Bus Kraków wynajem busów i autokarów oprócz transportu dla grup zorganizowanych znaleźć można usługi transportowe klasy premium. Długie doświadczenie w transporcie osób, pozwoliło nam na wypracowanie schematów które gwarantują naszym pasażerom najwyższy standard usług i gwarancje zadowolenia. Usługi świadczone przez nasz zespół  kierowane są do klientów oczekujących profesjonalizmu i niezawodności.

Jednym z ostatnich realizowanych dla klienta z branży przemysłu zbrojeniowego był transport VIP Kraków podczas MSPO Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. W tym roku na targach obecnych było 711 wystawców z 35 krajów. My jako firma przewozowa byliśmy odpowiedzialni za przewóz osób z Krakowa do Kielc w ciągu kilkudniowego eventu. Oprócz samochodów klasy VIP, Mercedes S-class dla zarządu, Mercedes E-class i Mercedes V-class, naszych klientów woziły również busy Mercedes Sprinter.

Ważnym czynnikiem pod względem organizacji transportu jest zaplanowanie go z wyprzedzeniem. Jeśli planują Państwo skorzystać z tego rodzaju usługi zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Jeśli chcą Państwo zabukować samochód klasy premium, vana, busa lub autokar – zapraszamy do kontaktu z M Bus Kraków.

W celu przygotowania wyceny na wynajem busów, zaplanowania trasy i organizacji przewozu osób, zachęcamy do kontaktu, telefonicznego lub przez e-mail.

M Bus Kraków – wynajem busów i autokarów
Ul. Marii Konopnickiej 28
30-302 Kraków
Tel. +48 668474237
Tel. +48 668474237 (24h)
biuro@m-bus.com.pl
https://www.m-bus.com.pl – wynajem busów z kierowcą w Krakowie