Ferie zimowe 2022 – wyjazdy na narty!

W okresie ferii zimowych 2022 zapraszamy Państwa na wspólne wyjazdy narciarskie. Stoki otwarte, warunki świetne, może warto wybrać się na wspólny wypad na narty i snowboard. Przerwa od szkoły to świetny czas by nauczyć się jeździć na nartach lub podszkolić technikę szusowania. Realizujemy wyjazdy dla szkół narciarskich na jednodniowe wyjazdy narciarskie oraz kilkudniowe obozy sportowe.

Przedstawiamy Wam ofertę na wynajem busa lub autokaru dla grupy zorganizowanej na wyjazdy narciarskie:
– mikrobusy 20 osobowe z dodatkowym bagażnikiem typu plecak
– busy 30 osobowe z dużą przestrzenią na bagaże i sprzęt narciarski
– autokary 50 osobowe z lukami bagażowymi pod pokładem

Realizujemy wyjazdy narciarskie w różne miejsca w które Państwo zdecydują pojechać, np: Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Murzasichle, Małe Ciche, Jurgów, Czarna Góra, Witów, Czorsztyn, Laskowa, Limanowa, Lubomierz, Krynica, Jaworzyna Krynicka, Tylicz, Wierchomla oraz inne stoki narciarskie np w Okolicach Szczyrku, Wisły czy Ustronia.

Oferujemy też wynajem busów i wynajem autokarów w Krakowie na przewóz osób, dzieci i młodzieży podczas półkolonii i różnych aktywności.

Zapraszamy do współpracy szkółki narciarskie, biura podróży, touroperatorów oraz różne fundacje i agencje organizujące aktywny wypoczynek na dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych.

Kładziemy nacisk na jakość usług, bezpieczeństwo podróżnych i miłą atmosferę.