Czerwiec 2023 – realizacje transportów

W M Bus Kraków – wynajem busów i autokarów nie zwalniamy tempa i podrzucamy zdjęcia z kolejnych wyjazdów w miesiącu czerwcu.

# Nasz biały bus czy mini autokar jak kto woli, Iveco 32 osobowe pod hotelem Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej gdzie trasę Kraków airport oraz dworzec PKP pokonywaliśmy kilkukrotnie przewożąc pasażerów biorących udział w Carpathian Convention. Jak zawsze liczył się standard obsługi a my uwielbiamy takie zlecenia podczas których logistyka odgrywała ważną rolę. Mimo opóźnień pociągów i samolotów wszystko odbyło się jak należy.

# Srebrny Mercedes Sprinter 20 osobowy to idealny pojazd gdy w podróż wybiera się kilkanaście osób. Wyposażony w dodatkowy bagażnik typu „plecak” powoduje, że nie ma obaw o przestrzeń w której powinny znajdować się walizki podróżnych. Zdjęcie przedstawia busa pod hotelem Limanova który w ostatnim tygodniu odwiedziliśmy czterokrotnie wykonując transfery z Katowic. Wszystko sprawnie, bezpiecznie i na czas.

# Grafitowy Mercedes Sprinter 21 osobowy podczas wyjazdu na spływ kajakowy przełomem Dunajca. Wycieczka realizowana dla naszego stałego klienta z którym współpracujemy od ponad 10 lat. Wyjazd jakich wykonujemy bardzo wiele zawsze kładąc nacisk na zadowolenie klientów, zapewnienie im komfortowych warunków podróżowania w miłej atmosferze, bezpiecznym busem.

# Iveco Rosero First, 30 osobowy autobus podczas kilkudniowej wycieczki dla grupy studentów z USA. Przewóz osób podczas tego zlecenia to 3 dni w Warszawie i kolejne 4 w Krakowie. Jadąc z Warszawy zahaczyliśmy o Częstochowę i wizytę w klasztorze na Jasnej Górze. Dalsza część obsługi to kilka miejsc w Małopolsce: Zakopane, Wadowice, Auschwitz-Birkenau, Kopalnia Soli w Wieliczce i inne ciekawe destynacje warte odwiedzenia będąc na wycieczce w Polsce.